Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar egyeseket, ha...

Miért zavar egyeseket, ha sportmelltartóban edzem?

Figyelt kérdés
A reagálók két táborra szakadnak, volt, aki beszólt, volt, aki azt írta, leszarja. Ma az öltözőben hallottam, hogy két lány rólam beszélt (nem látták, hogy bent vagyok, szekrényes elválasztó van, hátul öltöztem, ők meg elöl voltak). Onnan tudom, hogy mondogatták, hogy megint itt van ez a melltartós p*csa (egyébként elég szarul esett, mert nem szoktam p*csaként viselkedni, nem nyomkodom a taposógépet, nem viselkedek paraszt módon másokkal, nem nézek úgy senkire sem, hogy azt higgye, meg akarom ölni :D), meg rajtam kívül még egy idősebb hölgy volt bent a teremben. Nincs rossz alakom, sok lányt látok a teremben sportmelltartóban edzeni, sőt, van olyan, aki rendes p*csanadrágban edz. De miért zavar ez bárkit is?
2018. jún. 8. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, irigykednek rád. (A melledre pl.)
2018. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Mert a sportmelltartó is csak egy melltartó, fehérnemű, aláöltözet. Lehet te nem így érzed vagy beszippantott az instagram, de ez ugyan olyan, mintha máshová nem vennél fel felsőt és csak melltartóban lennél. Bár más helyzet, de hasonló, amikor a fürdőövezetekben valaki bikiniben vásárol az abc-ben.

Ha nem értesz vele egyet, akkor is így van. Az már más kérdés, hogy ezzel valaki napi szinten foglalkozik is, de aki akar, az bármibe tud kapaszkodni, hogy gyűlölködjön. gondolom a többiekről is így beszélnek, akik hiányos öltözetben edzenek vagy túl rövid nadrágban. (A p*csanadrág nem tölti be a funkcióját)


Ha pedig csak azért tetted fel a kérdést, nyugi, szerintem nem irigykednek :D

2018. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

menj oda hozzájuk

engedjék meg, hogy bemutatkoztak: a nevem melltartót p.csa

és nyújts nekik kezet

2018. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

a hülye autocorrect, ki fogom kapcsolni

engedjétek meg hogy bemutatkozzam

2018. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Mindegy mi a megnevezése melltartó az a lényeg!


Meg kéne adni mások felé a tiszteletet mert alsóneműre nem mindenki kíváncsi!


A férfiak sem edzenek alsógatyába mert ennyire csak a nők tudnak lesüllyedni...

2018. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
38%
Ha van normális anyaga, nem látszik át, akkor oké.
2018. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!